Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 399,00 zł.
Opcje przeglądania

Wszyscy, którzy nieco znają się na rehabilitacji i zdrowotnych zaleceniach z nią związanych, doskonale zapewne zdają sobie sprawę, że delikatne ogrzanie jakiegoś fragmentu ciała bardzo sprzyja jego regeneracji. Ogrzanie często łagodzi dolegliwości bólowe, nie mówiąc już o zmniejszaniu obrzęków towarzyszących urazom.

Należy mieć to wszystko na uwadze, ponieważ chorujący człowiek, który uskarża się na ból i chciałby możliwie jak najszybciej dojść do siebie, zapewne będzie poszukiwał każdego możliwego sposobu na złagodzenie niedogodności – a my znamy na to dobry sposób! Wełniane pasy rehabilitacyjne to artykuły, które zalecane są do stosowania przy dolegliwościach pourazowych czy reumatycznych, a dzięki wysokiej jakości naszej wełny działa ona o wiele lepiej niż mnóstwo podobnych produktów!

Właściwości naturalnej wełny

Naturalna wełna owcza, jaką można znaleźć w naszych produktach, jest świetnie znana wśród specjalistów, ponieważ – co jednak dla niektórych ludzi będzie zaskakujące – posiada nie tylko właściwości grzewcze, ale również lecznicze. Pomaga w każdym razie szybciej stanąć na nogi i wrócić do zdrowia, gdy męczą nas bóle reumatyczne, gdy cierpimy z powodu jakichś urazów, ale również i wtedy, gdy nasze objawy są spowodowane na przykład nieprawidłową pracą układu nerwowego. W przeciwieństwie również do tego co wiele osób sądzi, naturalna wełna owcza raczej nie jest szkodliwa dla alergików – może być zatem stosowana również przez uczuleniowców, którzy w kontakcie z nią nie doznają żadnych przykrych dolegliwości. Uczulają marne podróbki – produkt wysokiej jakości i w 100% naturalny nigdy nie wywoła na przykład wysypki, chyba że ktoś posiada alergię ściśle na wełnę owczą, co się oczywiście zdarza.

O niezwykłych właściwościach naturalnej wełny musieliśmy wspomnieć, a w tej chwili należy je wyjaśnić. Wełna już od wieków towarzyszyła człowiekowi – ogrzewała go i pomagała w regeneracji, z czego nasi przodkowie zdawali sobie sprawę, choć nie wiedzieli dlaczego tak się dzieje. Dziś już wiemy, że wełna wpływa na człowieka na poziomie komórkowym, ponieważ jest bardzo podobna do skóry. Najbardziej wspierająca dla ludzkiego zdrowia jest wełna owcza – dlatego właśnie oferujemy wszystkim zainteresowanym produkty z niej wykonane.

Artykuły rehabilitacyjne z wełny

W dziale "artykuły rehabilitacyjne – pasy" nasi klienci mogą zakupić wysokiej jakości produkty z naturalnej wełny owczej, które z pewnością wspomogą procesy regeneracyjne komórek, a dzięki temu przyniosą szybką ulgę w cierpieniach i pomoc w zdrowieniu. Włókna ogrzewają i delikatnie masują, tym samym między innymi likwidując napięcie mięśniowe oraz pobudzając zakończenia nerwowe. Tym sposobem pomagają w łagodzeniu odczuwanego przez osobę chorą bólu, ale też zmniejszają obrzęki i sztywność stawów.

Jeśli ktoś zatem cierpi z powodu na przykład reumatyzmu, zapalenia mięśni, zwyrodnienia kończyn czy kręgosłupa, zapalenia zatok, ale i z innych, podobnych powodów (na przykład skręcił nogę), nasze pasy rehabilitacyjne z pewnością pomogą w sprawnym dojściu do siebie. Nie należy ich jednak przykładać do ran otwartych czy skaleczeń – lepiej poczekać aż wszystko się najpierw zasklepi, zagoi. W ofercie naszego sklepu zainteresowani odnajdą pasy ogrzewające różnej wielkości i na różne kończyny.

Jeśli zatem ktoś potrzebuje nałokietnika, nie ma problemów z jego zamówieniem – podobnie jak nakolannika. Pasy ogrzewające można również nosić przy bólach kręgosłupa, zapaleniu nerek czy chorobach układu krążenia. W tej wersji działają kojąco także na pęcherz. Zachęcamy do przejrzenia oferty i złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl