Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 399,00 zł.
Koc Tkany z frędzlami Abel Koc Tkany z frędzlami Abel
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
Koc Wełniany Naturalny Koc Wełniany Naturalny
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Koc Wełniany Tkany z frędzlami Cecyl Koc Wełniany Tkany z frędzlami Cecyl
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Koc Wełniany Winogrona Koc Wełniany Winogrona
Producent: WOOLTEX
Cena: 172,00 zł
zobacz więcej
Koc wełniany Australia Koc wełniany Australia
Producent: WOOLTEX
Cena: 257,00 zł
zobacz więcej
Koc Tkany z frędzlami Lena Koc Tkany z frędzlami Lena
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Koc Wełniany Krata Ciemna Koc Wełniany Krata Ciemna
Producent: WOOLTEX
Cena: 172,00 zł
zobacz więcej
Koc Wełniany Krata Jasna Koc Wełniany Krata Jasna
Producent: WOOLTEX
Cena: 172,00 zł
zobacz więcej
Koc Wełniany Tkany z frędzlami Rita Koc Wełniany Tkany z frędzlami Rita
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Koc Tkany z frędzlami Brązowa Krata wzór 2 Koc Tkany z frędzlami Brązowa Krata wzór 2
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Koc Tkany z frędzlami Gala Koc Tkany z frędzlami Gala
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Koc Tkany z frędzlami Gracja Koc Tkany z frędzlami Gracja
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
Koc Tkany z frędzlami Greta Koc Tkany z frędzlami Greta
Producent: WOOLTEX
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej

Wełna jest wyjątkowym materiałem. Jej naturalne pochodzenie sprawia, że już od lat znajduje się w centrum zainteresowania osób, którym na sercu leży ochrona środowiska naturalnego. Jej atutem jest przy tym korzystny wpływ, jaki wywiera na nasze zdrowie. W naszym sklepie internetowym koce wełniane zasługują na szczególne zainteresowanie. Korzystanie z nich może korzystnie wpłynąć na stan zdrowia ich użytkowników, nie można przy tym zakwestionować tego, że są po prostu piękne.

Znakomicie sprawdzają się podczas chłodnych wieczorów, a jednocześnie są wyjątkową ozdobą, której nie powstydzimy się, gdy odwiedzą nas goście.

Szukając przyczyn ogromnego zainteresowania takimi kocami, w pierwszej kolejności wypada wskazać na samą wełnę i na właściwości, jakie są dla niej charakterystyczne. To nie tylko przykład znakomitego materiału, który zawdzięczamy naturze. Koce wełniane mogą przecież również przyczynić się do znaczącej poprawy stanu naszego zdrowia. Tu warto wspomnieć przede wszystkim o zmniejszanych przez nią reumatoidalnych dolegliwościach bólowych, choć wypada natychmiast podkreślić, że nie jest to wcale jedyna zaleta wełny, z którą mamy do czynienia.


Koce wełniane dostępne w naszej ofercie nie są tkane z wełny przypadkowej. W centrum naszego zainteresowania znajduje się przede wszystkim wełna owcza merynosów europejskich, piękna i wyjątkowo zdrowa. Wełna merynosów charakteryzuje się przede wszystkim tym, że nawet podczas intensywnego kontaktu ze skórą nie prowadzi do jej podrażnień. Dzięki temu polecane przez nas koce mogą być wykorzystywane także przez alergików, choć nie mamy wcale do czynienia z praktyką powszechną
Koce wełniane zwykle wybierane są przede wszystkim z uwagi na ich atrakcyjność wizualną, wypada jednak podkreślić, że wcale nie mamy w tym przypadku do czynienia z ich jedynym atutem.

Z powodzeniem można także stosować je do spania, pościel wełniana przepuszcza bowiem powietrze, przez co zapobiega nadmiernemu poceniu się i przeciwdziała zawilgoceniu. Te ostatnie jest szczególnie groźne dla alergików. Podczas gdy typowa pościel bardzo często nie chroni przed rozwojem roztoczy, koce wełniane niwelują ten problem. Pozwalają tez na utrzymanie przez ludzkie ciało stałej temperatury podczas snu. To sprawia, że ten ostatni może być wyjątkowo spokojny i głęboki. Bezsenność może mieć wiele przyczyn, wyjątkowo często jest przy tym spowodowana niewłaściwymi warunkami panującymi podczas snu. Koce wełniane skutecznie eliminują ten czynnik. W trakcie snu skora użytkowników zostaje zresztą poddana delikatnemu masażowi, a to z kolei nie tylko poprawia krążenie obwodowe, ale również przyczynia się do zmniejszenia obrzęków stawów, pozwala na łagodzenie bólu generowanego przez kontuzje i pozwala na lepsze radzenie sobie ze zmianami reumatycznymi. Utrzymywanie przez cały czas jednakowej temperatury ciała wpływa też korzystnie na te osoby, które mają problemy z nerkami.

Koce wełniane są dedykowane wszystkim klientom naszego sklepu, bez względu na ich wiek i stan zdrowia. Nie ulega jednak wątpliwości, że pewne grupy osób powinny być nimi zainteresowane w szczególny sposób. W tym kontekście warto wspomnieć choćby o osobach zmagających się ze zwyrodnieniami stawów i kręgosłupa, cierpiących na reumatyzm oraz zapalenia mięśni, wiązadeł, a nawet dróg moczowych. Koce wełniane łagodzą też porażenia nerwów, mogą być cennym wsparciem leczenia zaburzenia krążenia i okazują się wyjątkowym sojusznikiem osób mających nerwobóle pourazowe.

Mamy świadomość tego, że dla klientów naszego sklepu ważne są nie tylko właściwości prozdrowotne wełny. Koce wełniane, które im proponujemy prezentują się więc znakomicie zachwycając zarówno starannością wykonania, jak i odpornością na uszkodzenia. Na kolejnych podstronach prezentujemy nie tylko bardzo szczegółowe fotografie, ale i wyczerpujące opisy koców, staramy się też precyzyjnie informować o ich wymiarach. Wszystko to sprawia, że nawet osoby o wyjątkowo dużych wymaganiach nie powinny mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl